Tiskové zprávy

Distribuce
Ostatní

Nejen exkurze po elektrárenském provoze mohou být on-line

Chomutov – Za přísných bezpečnostních opatření a převážně formou on-line proběhl ve středu 9. prosince Den otevřených dveří na střední odborné škole v Chomutově, známé pod zkratkou „ESOZ Chomutov“. Na místě ovšem nechyběl Martin Klacián, náborový specialista z Útvaru strategický nábor Skupiny ČEZ. Z titulu své profese krátce promluvil o možnostech uplatnění nejen u společnosti ČEZ Distribuce, ale i přímo ve výrobních provozech ČEZ. Rovněž se stal jednou z tváří, byť v roušce, pozvánky na další den otevřených dveří školy, který proběhne již 6. ledna 2021.

9. 12. 2020

Distribuce

ČEZ Distribuce získala ocenění v soutěži Zaměstnavatel roku 2020

Hned dvě medaile z celostátního kola soutěže Sodexo Zaměstnavatel roku putují letos do Skupiny ČEZ: stříbrnou v kategorii firem do 5000 zaměstnanců se může pyšnit ČEZ Distribuce, v souboji velkých firem zase získala zlatou medaili mateřská společnost ČEZ.

4. 11. 2020

Distribuce

Energetici zahájili modernizaci rozvodny v Lískovci, investují téměř 400 milionů

Společnost ČEZ Distribuce zahájila modernizaci strategické rozvodny Lískovec, která napájí nejen Frýdek-Místek a část Beskyd, ale také velké průmyslové firmy v regionu od Biocelu Paskov až po nové společnosti sídlící v mošnovské zóně. Obnova rozvodny, do které energetici investují 393 milionů korun, by měla být hotova v polovině roku 2023.

3. 11. 2020

Distribuce

ČEZ Distribuce mění způsob oznamování plánovaných odstávek elektřiny

Léta s letáky končí! Zaregistrujte se na www.cezdistribuce.cz/sluzba a dostávejte informace o odstávce elektřiny pohodlně e-mailem či SMS. Papírová oznámení už ve svém okolí od 1. 1. 2021 nehledejte. Plníme tak přání našich zákazníků a chráníme naši přírodu. Informace o plánovaných odstávkách budou nadále zveřejňovány také na www.cezdistribuce.cz/odstavky a zasílány na dotčené obce k vyvěšení na úředních deskách a případně k další komunikaci dle místních zvyklostí.

2. 11. 2020