Tiskové zprávy

Charita a sponzoring
Distribuce
COVID-19

5 let Call centra ČEZ Distribuce v Zábřehu: Místo oslav covidová ostražitost a zvýšené nasazení po pádu Bohemia Energy

Mají skvělý tým a tak se těšili na oslavy pětiletého výročí, místo toho pracují v rozdělených skupinách, částečně v režimu home office, a navíc musí řešit nárůst počtu hovorů po pádu Bohemia Energy a dalších dodavatelů energií. Zaměstnanci Call centra ČEZ Distribuce v Zábřehu by přitom mohli slavit nejen pětiletou historii, během níž odbavili bezmála 4,5 milionu hovorů, ale také výborné pracovní prostředí, které je základem pro minimální fluktuaci zaměstnanců, nebo charitativní aktivity, jež pomohly klientům místní Charity. Jako pracovníci kritické infrastruktury státu si ale nemohou vybírat.

3. 12. 2021

Distribuce
Ostatní

Spolehlivá dodávka energie pro obyvatele Lanškrouna

Modernizací a obnovou prochází rozvodna v jihozápadní části Lanškrouna. Investiční akce výrazně omezí poruchovost a posílí spolehlivost dodávek energie v této oblasti. Celkové úpravy a digitalizace rozvodny se vyšplhají na více než 121 milionů korun.

19. 11. 2021

Charita a sponzoring
Udržitelný rozvoj

Energetici již potřetí pomohli Oblastní charitě Ústí nad Labem

Děčín – Domácí komody, skříně a šatníky, ale také u sousedů a známých provětrali energetici napříč celou Skupinou ČEZ, kteří se hned v pěti lokalitách zapojili do charitativní sbírky šatstva, obuvi a módních doplňků pro neziskové organizace. Konkrétně v děčínském  sídle ČEZ Distribuce se podařilo pro Oblastní charitu Ústí nad Labem nashromáždit bezmála 100 kg mírně obnošeného, zánovního, ale i zcela nového ošacení, včetně 12 kabelek, 9 devíti párů bot a jednoho kočárku (golfky).     

15. 11. 2021

Distribuce
Ostatní

Králem distribuční maturity se stal Jakub Bitala z Chomutova

Kladno - Letošní Distribuční maturitu v Kladně má za sebou 22 žáků ze 7 partnerských středních škol Skupiny ČEZ, které jsou zaměřeny na různé elektrotechnické obory. Třídenní poznávání všeho, co nějak souvisí s distribucí vyrobené elektrické energie probíhalo tradičně v kladenském Technickém místě ČEZ Distribuce a transformovně Dříň. Absolvování teoretické i praktické části pak vyvrcholilo závěrečným „maturitním“ testem.

15. 11. 2021