Tiskové zprávy

Charita a sponzoring

Zábřežské call centrum ČEZ Distribuce podpořilo Charitu Zábřeh velikonočním covidovým trhem, hitem byla škvarková pomazánka

Operátorky z call centra ČEZ Distribuce v Zábřeze pokračují v dlouhodobé pomoci místní Charitě i v koronavirové době. Tradiční velikonoční akci Plníme přání snídaní letos uspořádaly na dálku a nakoupily balíčky s lahůdkami i velikonočními výrobky od lidí, kterým Charita pomáhá, podle předem připravené nabídky. Na účet Charity Zábřeh díky tomu putovalo 7700 korun.

1. 4. 2021

Distribuce
Ostatní
COVID-19

Netradiční Distribuční maturita letos online

Hradec Králové 31. 3. 2021 – Bohužel kvůli covidové situaci nebylo možné uskutečnit tradiční Distribuční maturitu. Ale navzdory situaci maturita proběhla – online. V pondělí 29.3.2021 proběhla jako náhrada za plánované a neuskutečněné loňské podzimní akce spojená online Distribuční maturita Hradce Králové a Ostravy.

31. 3. 2021

Distribuce
Distribuce - Pomáháme

Na porozumění autismu bude svítit z 2. na 3. dubna modře i sídlo ČEZ Distribuce v Děčíně

Přestože již druhým rokem je hlavním celoplanetárním tématem doba covidová, nelze zapomínat na lidi s vážnými zdravotními handicapy. Skupina ČEZ se tak již posedmé připojí k celorepublikové kampani „Česko svítí modře“, jejímž cílem je porozumět světu lidí s autismem. V noci z 2. na 3. dubna se napříč celou republikou rozzáří od 18 hodin vybrané industriální, administrativní a další objekty modrou barvou, která symbolizuje mezilidskou komunikaci. Na severu Čech budou tradičně modře nasvíceny děčínské sídlo ČEZ Distribuce, Elektrárna Tušimice a Elektrárna Ledvice. Skupina ČEZ se tím rovněž hlásí k Cílům udržitelného rozvoje OSN (SDGs). V tomto případě k cíli 10 = Méně nerovnosti.

31. 3. 2021

Distribuce

Je digitalizace elektroenergetiky rizikem nebo přínosem? Již tento „fyzikální“ čtvrtek online na ČVUT

Již tento čtvrtek 25. 3. proběhne od 16:15 hodin online přednáška na téma „Digitalizace elektroenergetiky – riziko nebo příležitost“. Otázkami, jak se elektroenergetika mění, jaké jsou hlavní drivery i jak ovlivní českou energetiku změna skladby zdrojů se bude zabývat Radim Černý, místopředseda představenstva a ředitel úseku Provoz a řízení distribuční soustavy ČEZ Distribuce.

24. 3. 2021