Tiskové zprávy

Elektrárny
Charita a sponzoring
Distribuce - Pomáháme

Zaměstnanci Skupiny ČEZ věnovali po třinácté čas dobré věci

Severní Čechy – Čas pro dobrou věc mají za sebou zaměstnanci Skupiny ČEZ na severu Čech. V Ústeckém kraji věnovali jeden svůj pracovní den Dětskému domovu v Mašťově, Skanzenu v Zubrnicích a Vzdělávacímu a rekreačnímu centru Lesná, o. p. s. V Libereckém kraji pak zavítali do Jedličkova ústavu. Pomoc jednadvaceti dobrovolníků byla různorodá.

27. 9. 2020

Charita a sponzoring

I v této nelehké době energetici z východních Čech pomáhali dobrovolnou prací neziskovkám

Hradec Králové – 18. září 2020 – V Královéhradeckém a Pardubickém kraji se během dvou dní zapojilo do letošní první etapy dobrovolnictví s názvem Čas pro dobrou věc 34 dobrovolníků z řad zaměstnanců společností Skupiny ČEZ. Číslo je kvůli opatření spojeným s epidemií koronaviru mnohem menší než v minulých letech. Dobrovolníci i organizace dbají především na prevenci a bezpečnost, a proto většina prací, při kterých dobrovolníci pomáhají, probíhá venku.

18. 9. 2020

Ostatní

Ve Špindlerově Mlýně pomáhal energetikům vrtulník

Hradec Králové, 17. září 2020 – Těžký a nedostupný terén a oblast chráněného Krkonošského národního parku ve Špindlerově Mlýně nedaleko vodní nádrže Labská neumožnil těžké technice přístup k opravě vedení vysokého napětí. Technici společnosti ČEZ Distribuce zajistili osazení osmi betonových sloupů vysokého napětí a sloupové trafostanice pomocí letecké techniky. Celkové náklady stavby se vyšplhají na 1 milion 700 tisíc korun. Hotovo bude do konce listopadu.

18. 9. 2020

Distribuce
Ostatní
Distribuce - Pomáháme

Živá knihovna povolání nabízí různé možnosti nerozhodnutým deváťákům

Česká Lípa – Jednu zmála letošních spanilých jízd po Libereckém kraji za potenciálními budoucími kolegy, ale potažmo i kolegyněmi mají za sebou zaměstnanci Skupiny ČEZ, konkrétně z útvaru strategického náboru a ČEZ Distribuce. Jejich cílem se v pondělí 14. září stal Liberec a poté ve středu 16. září i Česká Lípa. Středem jejich zájmu se tentokráte stali žáci z devátých tříd, kteří se svým pedagogickým doprovodem zavítali na prezentační akci „Živá knihovna povolání“. Interaktivní představení povolání žákům posledních ročníků ZŠ ve spolupráci s místními firmami probíhalo v režii Svazu průmyslu a dopravy ČR za přísných hygienických opatření. Tedy s rouškami, nezbytnou desinfekcí na ruce a v omezeném počtu firem i samotných návštěvníků s rozestupy.

17. 9. 2020