Tiskové zprávy

Ostatní
Vzdělávání a nábor
Distribuce

Distribuční maturita v Hradci Králové zná své vítěze

Hradec Králové, 22. září 2023 – Studenti z partnerských škol se sešli v Hradci Králové, aby si prohloubili své znalosti z energetiky. Tradiční třídenní distribuční maturita pro žáky středních škol opět proběhla v Hradci Králové.

22. 9. 2023

Ostatní
Distribuce

Nadměrný náklad vyjede z Brna a namířeno má do přístavu v Týnci nad Labem. Doprovázet ho budou technici ČEZ Distribuce

Z Brna do středočeského Týnce nad Labem se v úterý v noci vydá nadměrný náklad o třech soupravách v konvoji a ve středu v noci ho bude následovat další konvoj o dvou soupravách.

12. 7. 2023

Vzdělávání a nábor
Ostatní
Distribuce

SPŠ Ostrov již zná novodobé Prokopy Diviše pro školní rok 2022/23

Ostrov - Motivační program Prokopa Diviše pro školní rok 2022/23, který pro studenty elektrooborů z partnerských škol Skupiny ČEZ již posedmé vyhlásila ČEZ Distribuce, má v případě SPŠ Ostrov své vítěze. Devět nejlepších z prvního až třetího ročníku studia oboru elektrotechnika si tak převzalo diplomy a symbolické šeky s částkami 16, 11, 7 tisíc korun.

13. 6. 2023

Ostatní
Vzdělávání a nábor
Distribuce

Sedmý ročník Motivačního programu Prokopa Diviše zná své vítěze v Pardubicích

Pardubice, 13. 6. 2023 – Čtvrtým rokem se žáci ze Střední průmyslové školy elektrotechnické a Vyšší odborné školy v Pardubicích zúčastnili Motivačního programu Prokopa Diviše, který vyhlašuje společnost ČEZ Distribuce již posedmé. Na dnešním slavnostní vyhlášení v Hudební síni v Pardubicích si své šeky a diplomy převzalo devět oceněných studentů

13. 6. 2023