Tiskové zprávy

Distribuce
Ostatní

Transformační stanice v Lanškrouně prochází rekonstrukcí

Hradec Králové 28. dubna 2021 - Rekonstrukcí prochází transformovna na jihozápadním okraji Lanškrouna, která slouží pro napájení distribuční sítě 22kV přilehlého města. Celková cena rekonstrukce se vyšplhá na 112 milionů korun a bude dokončena v listopadu letošního roku.

28. 4. 2021

Charita a sponzoring
Ostatní

Hasiči v Lochenicích mají novou dýchací techniku díky Nadaci ČEZ

Hradec Králové 21. dubna 2021 – Původní dýchací přístroje již dosluhují. Lochenická jednotka Sboru dobrovolných hasičů na Královéhradecku tak požádala o finanční příspěvek Nadaci ČEZ. Ta sbor podpořila částkou 100 tisíc korun. Z finančního příspěvku si hasiči pořídili tři dýchací přístroje.

21. 4. 2021

Distribuce
Ostatní
COVID-19

Netradiční Distribuční maturita letos online

Hradec Králové 31. 3. 2021 – Bohužel kvůli covidové situaci nebylo možné uskutečnit tradiční Distribuční maturitu. Ale navzdory situaci maturita proběhla – online. V pondělí 29.3.2021 proběhla jako náhrada za plánované a neuskutečněné loňské podzimní akce spojená online Distribuční maturita Hradce Králové a Ostravy.

31. 3. 2021

Ostatní
Distribuce - Pomáháme

Rekonstrukce vedení vysokého napětí Týniště – Třebechovice zkvalitní dodávky elektřiny

Letos v lednu byla zahájena komplexní rekonstrukce vedení vysokého napětí mezi Týništěm nad Orlicí a Třebechovicemi. ČEZ Distribuce zde rekonstruuje více jak 10 km vedení vysokého napětí a celkové náklady na stavbu se vyšplhají na téměř 44 milionů korun. Tato stavba je první z celkové koncepce zlepšení napájení oblasti Třebechovicka a Týnišťska. V současné době probíhají projekční práce na transformovnu Týniště.

24. 3. 2021