Tiskové zprávy

Charita a sponzoring
Ostatní

Hasiči v Lochenicích mají novou dýchací techniku díky Nadaci ČEZ

Hradec Králové 21. dubna 2021 – Původní dýchací přístroje již dosluhují. Lochenická jednotka Sboru dobrovolných hasičů na Královéhradecku tak požádala o finanční příspěvek Nadaci ČEZ. Ta sbor podpořila částkou 100 tisíc korun. Z finančního příspěvku si hasiči pořídili tři dýchací přístroje.

21. 4. 2021

Charita a sponzoring

Zábřežské call centrum ČEZ Distribuce podpořilo Charitu Zábřeh velikonočním covidovým trhem, hitem byla škvarková pomazánka

Operátorky z call centra ČEZ Distribuce v Zábřeze pokračují v dlouhodobé pomoci místní Charitě i v koronavirové době. Tradiční velikonoční akci Plníme přání snídaní letos uspořádaly na dálku a nakoupily balíčky s lahůdkami i velikonočními výrobky od lidí, kterým Charita pomáhá, podle předem připravené nabídky. Na účet Charity Zábřeh díky tomu putovalo 7700 korun.

1. 4. 2021

Elektrárny
Charita a sponzoring
Distribuce - Pomáháme

Zaměstnanci Skupiny ČEZ věnovali po třinácté čas dobré věci

Severní Čechy – Čas pro dobrou věc mají za sebou zaměstnanci Skupiny ČEZ na severu Čech. V Ústeckém kraji věnovali jeden svůj pracovní den Dětskému domovu v Mašťově, Skanzenu v Zubrnicích a Vzdělávacímu a rekreačnímu centru Lesná, o. p. s. V Libereckém kraji pak zavítali do Jedličkova ústavu. Pomoc jednadvaceti dobrovolníků byla různorodá.

27. 9. 2020

Charita a sponzoring

I v této nelehké době energetici z východních Čech pomáhali dobrovolnou prací neziskovkám

Hradec Králové – 18. září 2020 – V Královéhradeckém a Pardubickém kraji se během dvou dní zapojilo do letošní první etapy dobrovolnictví s názvem Čas pro dobrou věc 34 dobrovolníků z řad zaměstnanců společností Skupiny ČEZ. Číslo je kvůli opatření spojeným s epidemií koronaviru mnohem menší než v minulých letech. Dobrovolníci i organizace dbají především na prevenci a bezpečnost, a proto většina prací, při kterých dobrovolníci pomáhají, probíhá venku.

18. 9. 2020