Vyhledávání

Ze zadaného výrazu byla použita pro hledání tato slova: Poruchy
Počet nalezených výsledků: 73

Při výpadku proudu podá rychlé informace web www.bezstavy.cz

Pro média > Tiskové zprávy > Při výpadku proudu podá rychlé informace web www.bezstavy.cz

Pro snadnější a rychlejší komunikaci s odběrateli elektřiny v případě poruch a odstávek spustila ČEZ Distribuce interaktivní webovou stránku. Jednoduchým zadáním adresy si odběratelé mohou v případě poruchy zjistit předpokládaný čas obnovení dodávek elektřiny. Nový web www.bezstavy.cz je zcela zdarma a dostupný jak z mobilních telefonů tak i počítačů a tabletů.

Energetici pomáhají postiženým záplavami, bezplatně jim kontrolují stav elektroinstalace

Vlna záplav, která postihla oblast Jesenicka v průběhu pátečních večerních a nočních hodin, odřízla od proudu desítky zákazníků. Energetikům se v průběhu víkendu podařilo průběžně odstranit převážnou většinu nahlášených poruch v postižených obcích. Energetici nabízejí zdarma lidem, kteří měli zatopený objekt, prohlídku připojení elektřiny, zda je v pořádku a bezpečné. Předběžná výše škod na distribuční soustavě byla vyčíslena na 2 miliony korun, celkově tak záplavy na Moravě způsobili energetikům škody za více než 6 milionů.

Odstávky

Pro klienty > Odstávky

Přehled plánovaných odstávek na distribučním území společnosti ČEZ Distribuce, a. s.

Detektor poruch

Inovace > Detektor poruch

Cíl Vyhledávání a indikace poruch na izolovaném vedení vysokého napětí. Popis Projekt je zaměřen na testování a ověření spolehlivosti unikátního detektoru poruch

Aktuální situace ve východních Čechách

Pro média > Tiskové zprávy > Aktuální situace ve východních Čechách

Hradec Králové, 15.11. 2007 - V Královéhradeckém i Libereckém kraji byl již kalamitní stav odvolán. V této chvíli se podařilo obnovit dodávku elektřiny již téměř do všech postižených oblastí.Dispečink eviduje 80 poruch na vedeních nízkého napětí.Bez elektřiny zůstávají pouze některé domácnosti na Semilsku, Novopacku a v Podkrkonoší, dále pak např. rekreační objekty, sklady, apod., kde nejsou aktivní odběry.

Aktuální situace ve východních Čechách

Pro média > Tiskové zprávy > Aktuální situace ve východních Čechách

Hradec Králové, 14. 11. 2007 - V Královéhradeckém a Libereckém kraji byl vyhlášen kalamitní stav, který stále trvá.Dispečink ve východních Čechách během noci a dnešního dne evidoval 25 poruch na vedeních vysokého napětí a více než 70 poruch na vedeních nízkého napětí.

Analýza mřížové sítě

Inovace > Analýza mřížové sítě

Cíl Ověření vlastností mřížové sítě města Šumperk v různých provozních stavech, implementace měřicích a indikačních technologií, zmírnění slabých

Služba zasílání informací o poruchách a plánovaných odstávkách

Bezplatná služba zasílání SMS s informací o poruchách a e-mailů o plánovaných odstávkách pro vaše odběrná místa.

Výpadek 2018 - ČEZ Distribuce ověřila svou připravenost na řešení mimořádných situací také v Ústeckém kraji

Pro média > Tiskové zprávy > Výpadek 2018 - ČEZ Distribuce ověřila svou připravenost na řešení mimořádných situací také v Ústeckém kraji

ČEZ Distribuce ze Skupiny ČEZ se aktivně podílela na cvičení Výpadek 2018, které pořádaly orgány krizového řízení Ústeckého kraje. Cvičení simulovalo dlouhodobý výpadek elektrické energie v okrese Most. Po cvičeních Výpadek 2018 (pořádal Karlovarský kraj) a Blackout 2018 (pořádal Středočeský kraj) se tak jedná již o třetí cvičení, které má prověřit připravenost a spolupráci energetiků z ČEZ Distribuce, ale i veřejné správy a složek integrovaného záchranného systému na nenadálé situace.

ČEZ Distribuce vyčíslila škody způsobené orkánem Herwartem

Pro média > Tiskové zprávy > ČEZ Distribuce vyčíslila škody způsobené orkánem Herwartem

Orkán Herwart, který se přihnal nad Českou republiku v neděli 29. 10. 2017 brzy ráno, způsobil energetikům na zásobovacím území ČEZ Distribuce rozsáhlé škody. Kalamitní stav vyhlásila společnost v osmi krajích, bez elektřiny se ocitlo na 628 tisíc odběrných míst. Půl milionu z nich se podařilo připojit zpět během 18 hodin. Vyčíslené škody na zařízení přesáhly 71 milionů korun.

Vyhledávání