Portál naměřených dat

Předávání naměřených hodnot z elektroměrů s dálkovou komunikací.

Portál naměřených dat zpřístupňuje naměřená data z odběrných míst s nainstalovaným měřidlem s dálkovou komunikací. Jedná se o inteligentní měřidla (AMM) a průběhové měření (typ měření A, B).  Data jsou aktualizována 1krát denně a jsou poskytována bez záruky. Nejedná se o zúčtovací hodnoty pro fakturaci.

Pro přihlášení do Portálu naměřených dat zadejte stejné přihlašovací údaje jako do Distribučního portálu, nemáte-li ještě registraci, zaregistrujte se

Součástí Portálu naměřených dat je rozhraní umožňující automatické zasílání naměřených dat prostřednictvím webových služeb. Tato bezplatná služba je určena všem zákazníkům, kteří již mají přístup do Portálu naměřených dat a požadují přístup k datům na aplikační úrovni.

Žádost o poskytování naměřených dat pomocí webových služeb - interaktivní verze

Formulář žádosti o zřízení, změnu nebo ukončení přístupu k naměřeným datům.

Podmínky poskytování přístupu k Portálu naměřených dat pomocí webových služeb

Dokument obsahuje základní popis komunikace, dále postup sjednání, změny nebo ukončení služby a pravidla pro komunikaci.

Definice zpráv datové komunikace

Dokument obsahuje detailní strukturu zpráv, povinnosti polí v jednotlivých zprávách dle komunikačních procesů, regulární výraz u jednotlivých polí, informace k formátům příloh a využívané číselníky.

                XSD šablony